Tanie soboty w Lidlu

Lidl chce przekierować ruch konsumentów z tych niedziel, gdy będzie zamknięty, na soboty i piątki.

Dlatego wydłuża godziny pracy sklepów we wszystkie piątki i soboty do 22. Bez zmian pozostaje godzina otwarcia części sklepów - od 7, przez cały tydzień. Były jednak takie, które działały od godziny 8 - i w ich przypadku nastąpiła zmiana czasu i organizacji pracy.

- Nasze sklepy są przygotowane na wzmożony ruch w dniach poprzedzających niedziele wolne od handlu - zapewnia Aleksandra Robaszewska, PR manager w Lidlu. Dodatkowo dyskonter zachęca konsumentów do robienia większych zakupów w soboty poprzedzające niedziele wolne od handlu akcją Tania sobota, zapewniając "superokazje". Informacje o tym pojawiły się już w gazetce obowiązującej od czwartku do soboty (8-10.03.).

Aleksandra Robaczewska podkreśla, że zamknięcie placówek sieci w niedziele wolne od handlu nie spowodują wprowadzenia nocnej zmiany dla pracowników. - Model organizacji pracy firmy pozwala pracownikom sklepów na rozpoczynanie poniedziałkowej zmiany nie wcześniej niż o godzinie 5 - tłumaczy.

Przypomina też, że w 2017 r. Lidl zakończył modernizację wszystkich obiektów, co oznacza ułatwienia dla klientów sieci dzięki szerszym alejkom, nowemu sposobowi ekspozycji produktów, a także wielu miejscom parkingowym.

Lidl prowadzi obecnie ponad 640 sklepów.

Barbara Mikusińska 735 Artykuły

Współtwórczyni „Handlu”. Od początku jego istnienia, czyli od 1993 r., redaktor naczelna. Globtroterka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }