Carrefour dostarcza posiłki

Francuski detalista wprowadził aplikację na smartfony, która pozwala na zamawianie gotowych dań.

Francuski detalista, jeden z liderów rumuńskiego rynku, wprowadził pierwszą w tym kraju - jak podaje - aplikację, umożliwiającą konsumentom zamawianie posiłków zarówno z działu gastronomicznego samego Carrefoura, jak i z lokalnych restauracji. Aplikacja nosi nazwę Gurmandio. Dostawa jest darmowa, a za jedzenie można zapłacić gotówką, kartą lub voucherami. Na razie usługa dostępna jest w dużych miastach w regionie historycznej Mołdawii, takich jak Jassy, Suczawa, Botoszany, Piatra Neamț, Galați i Târgu Jiu. Aplikacja jest dostosowana w każdym z miast do lokalnych warunków.

Carrefour w ostatnich latach rozwinął swoją obecność online w Rumunii poprzez uruchomienie platformy carrefour-online.ro i aplikacji Bringo, która umożliwia konsumentom w Jassach, Klużu-Napoce, Bukareszcie i Konstancy otrzymanie zamówionych w sklepie zakupów do domu w ciągu 90 minut.

Magdalena Weiss 3268 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.