Jerzy Dudek z 4Move Team wystartuje w Runmageddon Sahara

Znany bramkarz, ambasador marki 4Move (Food Care) oraz zwolennik aktywności sportowej, sprawdzi, czym dla uczestników tego wydarzenia jest pasja, motywacja i sukces.

Dzięki wsparciu 4Move Team podejmie wyzwanie, by wzmocnić swoją siłę i charakter.

Ekstremalny bieg terenowy Runmageddon Sahara startuje już 7 marca i potrwa 3 dni w Maroku, na gorących piaskach pustyni.

Odbywający się od 2014 roku Runmageddon, wkroczył obecnie w nowy etap. Organizatorzy biegu po raz pierwszy przygotowali unikatową formułę wydarzenia poza granicami Polski. Runmageddon Sahara jest dedykowany osobom aktywnym, poszukującym nowych wyzwań.

W ciągu 3 dni wieloetapowego biegu przez marokańską część Sahary, podczas którego pokonają – w zależności od wybranej formuły – dystans 50 lub 100 kilometrów, zostaną poddani wyszukanym próbom sprawnościowym. Na Saharę przeniesiono bowiem rozwiązania i zasady, znane z poprzednich biegów odbywających się w kraju. Organizatorzy gwarantują uczestnikom ekstremalną przygodę i przeżycia, których nigdy nie zapomną.

Oficjalny sponsor projektu Runmageddon - marka 4Move - od wielu lat współpracuje z najbardziej cenionymi postaciami w świecie sportu. Marka inspiruje do aktywności – zarówno profesjonalistów, jak i osoby uprawiające sport rekreacyjnie. Dzięki odpowiedniej formule napojów 4Move, uczestnicy Runmageddon Sahara będą mogli ugasić pragnienie oraz uzupełnić witaminy i mikroelementy niezbędne do dalszej rywalizacji biegowej.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }