Krasnale opanują Posnanię

Bohaterowie filmu "Gnomeo i Julia" powracają na srebrny ekran. Przedpremierowo w poznańskim centrum handlowym będzie można wziąć udział w przedstawieniu muzycznym "Krasnalove Story", warsztatach plastycznych oraz zrobić sobie zdjęcia w krasnalowych stylizacjach.

W najbliższą niedzielę 4 marca Posnanię opanują krasnale. Z tej okazji dla najmłodszych przygotowana zostanie strefa zadań plastycznych, w której razem z animatorami dzieci pomalują krasnale ogrodowe.

– Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy też konkurs na plakat reklamujący przedstawienie "Krasnalove Story" z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania będą bilety rodzinne na film oaz nagroda główna – czteroosobowa wycieczka do Londynu śladami Gnomea i Julii – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii.

Przez cały dzień dzieci będą mogły przejść krasnalową metamorfozę i zrobić sobie zdjęcia w fotobudce, poprzedzone kolorowym wizażem i stylizacją.

Gospodarzami spotkania będą Gnomeo i Julia – główni bohaterowie filmu.

Szczegóły na www.posnania.eu.

Joanna Hamdan 13699 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.