Go Logis wjedzie w Gruzji

Polska firma spedycyjna, specjalizująca się w organizacji transportów na rynki wschodnie i do krajów WNP, wkracza do Gruzji.

- Gruzja to już siódmy rynek wschodni, po Rosji, Białorusi, Ukrainie, Kazachstanie, Uzbekistanie i Kirgistanie, dokąd organizujemy transporty. Ten kraj jest wciąż niszowym kierunkiem dla polskich firm, ale jednocześnie Gruzja to perspektywiczny rynek, o kluczowym znaczeniu dla Kaukazu Południowego, z dużą otwartością na międzynarodowy biznes - mówi Grzegorz Szenejko, właściciel Go Logis.

- Dlatego też zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie przewozów do tego kraju, a dzięki współpracy ze sprawdzonymi przewoźnikami i bardzo dobrej znajomości specyfiki obsługi rynków wschodnich, będziemy rozszerzać naszą ofertę o kolejne usługi transportowe. Teraz przede wszystkim chcemy skupić się na rozwoju transportów na terenie całej Gruzji, nie tylko do Tbilisi. Już wkrótce chcielibyśmy zaproponować naszym klientom, głównie firmom z branży chemicznej, transporty towarów niebezpiecznych ADR – zapowiada Grzegorz Szenejko.

Go Logis rozpoczął obsługę dostaw do Gruzji od zorganizowania transportu całopojazdowego (FTL) na zlecenie polskiego producenta kominków i akcesoriów kominkowych. Towar został przetransportowany bezpośrednio do odbiorcy w Tbilisi w ciągu zaledwie 8 dni, włączając w to czas załadunku, rozładunku i odpraw celnych. Trasa prowadziła przez Białoruś i Rosję, gdzie samochód przekroczył rosyjsko-gruzińskie przejście graniczne Wierchnij Łars - Stepancminda.

Go Logis Szenejko Sp. J. to polska firma spedycyjna o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Białej Podlaskiej. Na rynku spedycyjno-transportowo-logistycznym obecna jest od 2010 roku, kiedy to rozpoczęła działalność jako STH Cargo. W wyniku rozwoju, w 2017 roku zmieniła nazwę na Go Logis. Firma zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie międzynarodowego transportu i spedycji drogowej, szczególnie transportu całopojazdowego (FTL) i częściowego (LTL). Go Logis specjalizuje się w obsłudze rynków wschodnich i byłych krajów WNP (Białoruś, Ukraina, Rosja, Kazachstan, Uzbekistan i Kirgistan) oraz bliskowschodnich (Iran i Turcja), organizuje też transporty do UE i innych krajów na świecie. Firma oferuje też usługi transportu ponadnormatywnego, magazynowania oraz spedycji morskiej i lotniczej. 

Joanna Hamdan 7738 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }