Havas Media dla Tarczyńskiego

Dom mediowy obronił budżet i zwyciężył w przetargu na obsługę mediową marki wędlin.

Havas Media zajmuje się planowaniem i zakupem mediów dla marki Tarczyński od 2017 r.

W wyniku wygranego przetargu, również w 2018 r. dom mediowy będzie odpowiedzialny za optymalizowanie, planowanie i zakup kampanii w mediach tradycyjnych i digitalowych dla produktów marki.

- Bardzo nas cieszy ta wygrana, która jest wynikiem bieżącej, owocnej współpracy. Potwierdza również strategiczne partnerstwo między nami a marketerem i wzajemne zrozumienie w zakresie strategii komunikacji - podkreśla Renata Wasiak-Sosnowska, CEO Havas Media:

Havas Media Group to agencja specjalizująca się w tworzeniu strategii komunikacji marek w oparciu o filozofię Meaningful Brands. W jej skład wchodzą niezależne domy mediowe Havas Media i Arena Media, wspierane przez wyspecjalizowane jednostki. W ramach grupy działa także Havas Sports & Entertainment – globalna sieć agencji budujących zaangażowanie marek w obszarze sportu i rozrywki. Od 2013 roku polskim oddziałem Havas Media Group zarządza Małgorzata Węgierek.

Natomiast Tarczyński to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji wędlin, skoncentrowana na przetwórstwie mięsa wieprzowego oraz drobiowego. Ma trzy zakłady produkcyjne: w Ujeźdźcu Małym, Sławie oraz w Bielsku-Białej. Tarczyński to wiodący producent kabanosów w Polsce. W ofercie firmy znajdują się Kabanosy Extra w wielu wariacjach smakowych, bardzo cieniutkie Kabanosy Exclusive, które również występują w kilku smakach oraz Kabanosy Dojrzewające Select. W firmowym portfolio znajdują się również wyroby z kurczaka oraz fileta, szynki, wędzonki, kiełbasy suche oraz wędliny  dojrzewające Select.

Joanna Hamdan 13652 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.