Biedronka całą dobę, Carrefour do północy

Największe sieci handlowe mają takie placówki, które pracują w innych niż standardowych godzinach.

Carrefour w Centrum Handlowym Borek we Wrocławiu w piątki i soboty czynny jest dla klientów do godziny 24.00. - Decyzja o wydłużeniu godzin otwarcia tego sklepu została wprowadzona w życie we wrześniu 2017 r. i była umotywowana zainteresowaniem klientów robieniem zakupów w późniejszych godzinach nocnych - informuje nas biuro prasowe Carrefoura. Przedstawiciele firmy zastrzegają, że decyzja ta nie miała nic wspólnego z ograniczeniami handlu w niedziele, które wchodzą w życie już w marcu.

Teraz wiadomo, że również trzy sklepy Biedronki w Białymstoku mają być czynne całą dobę. - Ze względu na specyfikę Białegostoku i jego przygraniczne położenie, klienci odwiedzają tam sklepy również w mniej standardowych godzinach zakupowych - tłumaczą przedstawiciele sieci Biedronka.

- Dlatego, wzorem innych całodobowo otwartych obiektów handlowych, zdecydowaliśmy o wydłużeniu godzin trzech spośród kilkunastu działających w mieście sklepów Biedronki, tj. zlokalizowanych przy ulicach: Ryskiej 1, Ogrodniczki 2 i Wyszyńskiego 21. Ta decyzja nie ma żadnego związku z wchodzącą w życie ustawą o wolnych niedzielach, a wydłużenie godzin otwarcia sklepów dotyczy dni powszednich, od poniedziałku do piątku - czytamy w komentarzu sieci.

Sklepy Biedronki w Białymstoku mają być czynne w sobotę do 23.00, w niedziele od 9.00 do 20.00, a od poniedziałku do piątku - przez całą dobę.

Na koniec 2017 r. Biedronka liczyła 2 823 lokalizacji w Polsce.

 

 

Ilona Mrozowska 2847 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }