Żabka najemcą kompleksu biurowego Spark

W powstającym na warszawskiej Woli obiekcie sklep sieci zajmie powierzchnię 100 mkw.

- Obecność sklepów convenience wspiera komercjalizację budynków biurowych - mówi Monika Sieradzan, starszy konsultant w dziale powierzchni biurowych firmy Cushman & Wakefield.

I dodaje, że Żabka Polska oferuje nowy, elegancki koncept, którego oferta asortymentowo – usługowa jest dopasowana do potrzeb zabieganego, współczesnego klienta.

- Kawa na wynos, gorące przekąski, bogata oferta śniadaniowa i dań gotowych to zestaw produktów często kupowanych przez pracowników biurowych, dlatego też sieć Żabka jest chętnie wybieranym operatorem punktów sprzedaży w nowopowstających biurowcach takich jak Spark – dodaje.

Firma Żabka Polska jest właścicielem sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka i supermarketów Freshmarket.  Żabkę Polska w transakcji najmu powierzchni handlowej w budynku C kompleksu Spark, reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Spark to kompleks budynków o charakterze biurowym oraz usługowo-handlowym, położony na warszawskiej Woli. Kompleks zaoferuje najemcom około 71,600 mkw. powierzchni komercyjnej na wynajem. Inwestorem powstającego na warszawskiej Woli kompleksu biurowego jest Skanska Property Poland.

Joanna Hamdan 8314 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }