Orkla Care. Dermika Lipid Intelligence

Źródło wewnętrznego piękna.

Dermika Lipid Intelligence to seria kosmetyków przeznaczona dla kobiet z wyjątkowo problematyczną cerą – bardzo suchą i wrażliwą, stworzona z myślą o pielęgnacji przeciwzmarszczkowej.

Tworzą ją: nawilżający krem lipidowy lekka formuła przeciwzmarszczkowa na dzień i na noc, regenerujący krem lipidowy bogata formuła przeciwzmarszczkowa na dzień i na noc, kojący krem lipidowy bezzapachowa formuła przeciwzmarszczkowa na dzień i na noc, lipidowy krem-odżywka esencjonalna formuła przeciwzmarszczkowa na noc oraz nawilżający krem lipidowy pod oczy bezzapachowa formuła przeciwzmarszczkowa na dzień i na noc.

Składniki kremów Lipid Intelligence "uczą" skórę, jak reaktywować jej zdolność do syntezy lipidów. Pomagają przerwać mechanizm błęd­nego koła, przywracając pełną funkcjonalność barierze lipidowej. 

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }