Bakalland. Babeczki marchewkowe Delecta

Doskonałe na deser.

Delecta wprowadza na rynek Babeczki marchewkowe do domowego wypieku. Nowy produkt jest kontynuacją linii z Serca Natury.

Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki – marchew, mąkę gryczaną oraz mieszankę cynamonu, goździków i kardamonu. Ilość cukru zmniejszona została o 30 proc.

Do zawartości opakowania wystarczy dodać podstawowe składniki, by otrzymać 12 babeczek. Doskonale smakują podane solo lub z ulubionymi dodatkami.

Nowe Babeczki marchewkowe Delecta są dostępne w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji od 13 lutego w cenie ok. 7,50 zł za opakowanie.

Linia zdrowych produktów z Serca Natury, obejmujące budynie jaglane, Babeczki dyniowe, kisiele dla dzieci Owocowy kubek Kids oraz Owocowy kubek Fit z dodatkiem superfoods.

Joanna Hamdan 8697 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }