Pracownicy Lidla z wyższą pensją

Od marca 2018 r. stawki płac w Lidlu wzrosną o 9,3 proc. w stosunku do poziomu wynagrodzeń z roku ubiegłego.

Z początkiem marca pracownicy sklepów będą więc zarabiać od 2 800 zł brutto do 3550 zł brutto na początku zatrudnienia. Już po roku pracy pracodawca gwarantuje wzrost płacy do poziomu – 2 950 zł do 3750 zł brutto, a po dwóch latach stażu pracy od 3 150 zł do 4050 zł brutto. Poziom wynagrodzenia różni się w zależności od lokalizacji sklepu oraz związanych z nią kosztów życia.

W całej Polsce firma zatrudnia ponad 1500 osób.

- W Lidlu wierzymy w pracę zespołową dlatego wraz ze wzrostem firmy stale podnosimy pensje. Nasi pracownicy są objęci bezpłatną, prywatną opiekę medyczną. Dodatkowo oferujemy możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do ubezpieczenia medycznego i grupowego wraz z całą rodziną. Do bogatego pakietu socjalnego dochodzą, paczki świąteczne, bony okolicznościowe oraz „wyprawki dla pierwszoklasistów - komentuje Maksymilian Braniecki, prezes Lidl Polska.

Lidl ma nad Wisłą ok. 640 sklepów.

Ilona Mrozowska 2847 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }