W Biedronce z polecenia

Dzięki akcji "Polecam Biedronkę" angażującej pracowników sieci w rekrutację poprzez rekomendowanie pracy swoim znajomym, w Biedronce przybyło 200 nowych etatów.

W lipcu 2017 r. Jeronimo Martins Polska, operator Biedronki, ruszył w Warszawie z pilotażowym programem "Polecam Biedronkę", w ramach którego zaczął angażować pracowników w rekrutację poprzez rekomendowanie pracy w Biedronce swoim znajomym. W kolejnych miesiącach firma rozszerzyła pilotaż na inne miasta.

Jeśli osoba zrekrutowana z polecenia pracownika Biedronki rzeczywiście zacznie wykonywać pracę w sieci (sprawdzi się), to osoba, która go poleciła otrzymuje od firmy 1000 zł brutto. 

- Program cieszy się dużym zainteresowaniem pracowników, którzy od początku aktywnie w nim uczestniczą - mówi portalowi handelextra.pl Magdalena Koralewska, kierownik personalny w regionalnym dziale personalnym Warszawa w Jeronimo Martins Polska. - Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowych efektów działania programu – odnotowujemy dużą liczbę poleceń, a w ostatnim półroczu zatrudniliśmy z nich około 200 nowych osób. W tym roku planujemy nadal korzystać z zaangażowania naszych pracowników w rekrutację i rozszerzyć program „Polecam Biedronkę” na cały kraj - zapowiada Magdalena Koralewska. 

Obecnie Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci Biedronka, zatrudnia ponad 65 tys. osób w oparciu - jak zapewnia - o umowy o pracę i jest największym prywatnym pracodawcą w Polsce. W samym 2017 r. zwiększył zatrudnienie o ok. 5 tys. osób.

 

 

 

Ilona Mrozowska 2966 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }