eHurtownia Specjału nabiera rozpędu

To był dobry rok dla eHurtowni GK Specjał. Jak informuje operator, coraz więcej klientów przekonuje się do tego rozwiązania i aktywnie go wykorzystuje.

eHurtownia Specjału funkcjonuje od 2014 r. Jest to program informatyczny stworzony przez firmę Infinite, należącą do Grupy Emperia.

Przy okazji wdrażania projektu eHurtownia Krzysztof Tokarz, prezes GK Specjał, tłumaczył, że ma on umożliwić m.in. obniżkę kosztów. Program eHurtownia funkcjonuje w 15 tys. sklepów, przede wszystkim związanych z Tradisem (Eurocash). Wdrażany jest w sklepach sieci franczyzowych Specjału: Nasz Sklep, Livio i Sezam.

W 2017 r., czyli po trzech latach działalności program eHurtownia, miał już ponad 6 tysięcy klientów, czyli o 40 proc. więcej niż w 2016 r. W minionym roku wzrosła również liczba zamówień - o 45 proc. w porównaniu do roku 2016.

Specjał wyliczył, że dzięki automatycznym przyjęciom dostaw jego klienci zaoszczędzili łącznie 17 269 godzin. Natomiast dzięki nowym, realizowanym przez Specjał instalacjom automatycznych importów zamówień lub zamówień przez kolektor, klienci zaoszczędzili 1 092 godziny. 

eHurtownia Specjału gwarantuje:
•    podgląd na aktualną ofertę,
•    wszystkie dane o towarach ze zdjęciami
•    możliwość ponownego wysłania poprzednich zamówień
•    potwierdzenie realizacji zamówienia
•    możliwość podglądu zamówień przedstawicieli producentów
•    podgląd na nierozliczone płatności
•    podgląd na faktury ze Specjał z możliwością ściągnięcia do pliku
•    możliwość tworzenia zamówień przez kolektor danych

- Stawiamy sobie coraz ambitniejsze cele, aby współpraca z klientami była jeszcze lepsza - zapewnia Specjał.

Ilona Mrozowska 2847 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }