Znów nowy Lidl

W czwartek 22 lutego ruszy drugi Lidl w Zawierciu. Będzie to czwarte otwarcie Lidl Polska w ciągu tygodnia.

Przypomnijmy. 15 lutego w Warszawie przy ul. Płochocińskiej 202 ruszył 31. sklep sieci Lidl w stolicy. Tego samego dnia zaczął działalność drugi Lidl w Inowrocławiu, tym razem przy ul. prymasa Józefa Glempa 2 oraz pierwszy w Kozienicach - przy ul. Warszawskiej 61 A.

Według wyliczeń handelextra.pl po czwartkowych otwarciach Lidl będzie miał ok. 640 placówek w Polsce.

Nowy sklep sieci Lidl w Zawierciu ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ok. 1300 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało 20 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00 a w niedzielę od 9:00 do 18:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z parkingu z ponad 100 miejscami parkingowymi. W okresie od czwartku 22 lutego do niedzieli 4 marca wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

W każdym z nowych sklepów Lidla klienci mogą znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: w  ramach „Chrupiące z  Pieca” – chleby niezawierające konserwantów oraz pyszne bułki, wędliny „Pikok”, mięso „Świeża porcja” lub „Rzeźnik”, produkty eko czy świeże owoce i  warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

W placówkach stosowane są też najnowsze rozwiązania ekologiczne.

 

Ilona Mrozowska 2966 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }