Rebel Electro w CH Auchan Poczesna

Jest to pierwszy salon tej marki otwarty w centrach handlowych zarządzanych przez Immochan Polska.

Salon Rebel Elektro, który zajął lokal o powierzchni ok. 60 mkw., rozszerzył asortyment Centrum Handlowego Auchan Poczesna w kategorii elektroniki i sprzętu RTV i AGD.

W jego ofercie znajdują się m.in. telewizory, systemy kina domowego, zestawy audio do domu i do samochodów. W ofercie salonu Rebel Elektro są dostępne także urządzenia i akcesoria marek Teesa oraz Kruger&Matz, jak również mierniki, lutownice, czy bezpieczniki.

Rebel Elektro jest nową marką w Centrach Handlowych Auchan. Drugi salon zostanie otwarty w Galerii Bronowice w Krakowie.

Centrum Handlowe Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy powstało w 2001 r. Osiem lat później zostało rozbudowane.

 

Joanna Hamdan 7738 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }