Luksusowa z problemami

Klienci skarżyli się na nieprzyjemny zapach, jak czuli po otwarciu Luksusowej. Producent wycofał więc całą partię tej wódki z rynku.

"W nawiązaniu do zgłoszeń reklamacyjnych przesłanych do Działu Obsługi Klienta w dniach 02-07 lutego 2018 r., firma Wyborowa podjęła decyzję o wycofaniu ze sprzedaży jednej partii wódki tej marki o pojemności 0,7 l i numerze partii 17112061" - poinformowała firma w komunikacie.

Działania te mają charakter ściśle prewencyjny i zostały podjęte pomimo iż reklamacje dotyczyły jedynie kilku opakowań dystrybuowanych wyłącznie na polskim rynku. Producent, zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które zakupiły lub są w posiadaniu produktów ze zidentyfikowanej partii o ich niespożywanie.

Jednocześnie firma podkreśla, że wódka Luksusowa z wyżej wymienionej partii nie stanowi zagrożenia dla zdrowia człowieka.

Zgłoszenia reklamacyjne konsumentów dotyczyły "nieprzyjemnego zapachu" wódki. Natychmiast po informacji od klientów, właściciel marki uruchomił odpowiednie procedury, których celem jest ustalenie przyczyn zaistniałej sytuacji. W trybie pilnym zawiadomiono również odpowiednie służby.

Uruchomiona została także specjalna infolinia o numerze (022) 53 53 235. Osoby, które są w posiadaniu produktów ze zidentyfikowanej partii o numerze 17112061, proszone są o kontakt pod wyżej wymienionym numerem telefonu w celu uzyskania dalszych instrukcji. Pytania można również kierować na adres email: kontakt@wodkaluksusowa.pl. Numer partii można znaleźć w górnej części butelki.

- Obok działań związanych z jak najszybszym rozwiązaniem tej sytuacji, prowadzone są prace mające na celu wyeliminowanie możliwości wystąpienia podobnych zdarzeń w przyszłości - zapewnia Wyborowa w oświadczeniu.

Joanna Hamdan 8288 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }