W czerwcu kolejne targi Rabat Detal

15-16 czerwca odbędzie się kolejna edycja targów centralnych Rabat Detal. Tradycyjnie zorganizowane będą w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle.

Prace przygotowawcze już rozpoczęte. Gwiazda wieczoru, atrakcje, konkursy oraz wiele niespodzianek będą komunikowane na bieżąco. Zarządzający siecią szacują, że przyciągną one około 70 wystawców oraz 550 gości.

Rabat Detal jest to sieć franczyzowa istniejąca na rynku już ponad 20 lat. Rok 2018 rozpoczęła przekroczeniem 1100 sklepów. Sieć działa w trzech formatach: sklepy monopolowe, ogólnospożywcze i convenience. W bieżącym roku chce jeszcze szerzej postawić na rozwój działu convenience.

- Jest to naturalna droga rozwoju sieci spożywczych w Polsce. Stawiamy na świeżość i jakość produktów zachowując przy tym atrakcyjną cenę. Convenience centres, czyli osiedlowe centra handlowe, gdzie w swoim asortymencie uzupełniają lokalną ofertę handlową, działają głównie w aglomeracjach i mniejszych miastach – podkreśla operator.

Dodaje przy tym, że współpraca małych sklepów na zasadzie franczyzy daje ogrom możliwości. - Nasi franczyzobiorcy mają stały dostęp do pomocy marketingowej oraz IT, mogą skorzystać z projektowania i wyposażenia sali sprzedaży sklepu jak również uzyskać wiedzę specjalistów w każdym momencie remodellingu – wymienia.

Dodatkowe profity to m.in. oferta marki własnej, uczestnictwo w szkoleniach Akademii Lidera Sieci Rabat, której przyznano Certyfikat SUS 2.0 - Standard Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, a także możliwość korzystania z programów lojalnościowych oraz bonusów i konkursów.

Katarzyna Pierzchała 5273 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.