Więcej najemców w Galerii Malta

Sklepy Wrangler Lee, KFC i Telakces przedłużają do 2023 r. umowy najmu z Galerią Malta. W ubiegłym roku do poznańskiego centrum dołączyło jedenastu nowych najemców.

- Międzynarodowe marki, dobrze rozpoznawalne w Polsce, doceniają mocną pozycję i potencjał Galerii Malta na poznańskim rynku centrów handlowych. Pracujemy nad rozwojem portfolio najemców, zarówno z segmentu modowego, jak również oferty gastronomiczno-rozrywkowej - mówi Ewa Spychalska, dyrektor centrum.

Wrangler Lee zajmuje powierzchnię 140 mkw. Jest topową amerykańską marką jeansową oferującą dżinsy, kurtki, koszule, swetry i setki akcesoriów.

KFC wykorzystuje w Galerii Malta powierzchnię 84 mkw. To jedna z największych sieci restauracji, w której od lat przygotowuje się kurczaka według sprawdzonej, sekretnej receptury. KFC uzupełnia swoje menu kanapkami, takimi jak Zinger czy Twister, napojami i deserami. KFC w Galerii Malta to jedna ze 170 restauracji tej marki w Polsce.

Telakces.com na powierzchni 20 mkw. oferuje telefony komórkowe i wybór akcesoriów. Marka ta ma ponad 40 placówek w dużych miastach. Najwięcej w Warszawie, Poznaniu i Krakowie.

W portfolio Galerii Malta znajdują się salony niemal wszystkich branż: z ubraniami (m.in. H&M, Reserved, TK Maxx, KappAhl, Diverse, czy Bytom) obuwiem (m.in. Gino Rossi, Kazar, Ecco), kosmetykami (m.in. Douglas, Sephora), biżuterią i akcesoriami (Apart, Yes, Swarovski, Jubitom, Briju, Pandora) czy artykułami wyposażenia wnętrz (Home&You, à Tab, Duka, Sleep Planet, Home&Cook czy H&M Home) z segmentu mid mass - market.

Silną reprezentację Galerii Malta stanowią również marki premium, jak Guess, Tommy Hilfiger, Lacoste, Marc O’Polo, Barbour czy Henri Lloyd. Ofertę dopełniają liczne punkty usługowe, strefa restauracyjna z atrakcyjnym widokiem na Jezioro Maltańskie oraz market spożywczy „Piotr i Paweł”. Galeria Malta to także oferta sportowo-rozrywkowa: klub fitness, największy w Poznaniu klub Malta Squash, Szkoła Akrobatyki „Z głową w chmurach” oraz dziesięciosalowe Multikino z jedynymi w Poznaniu salami VIP.

Galeria Malta to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych w zachodniej Polsce. Obiektem zarządza firma Neinver, prowadząca w Polsce również sieć centrów outlet Factory oraz parki handlowe Futura.

 

Katarzyna Pierzchała 2561 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }