Polomarket w Lesznie

Nowy sklep sieci Polomarket, mieszczący się przy ul. Chocimskiej 12 w Lesznie, 16 lutego otworzy swoje podwoje dla mieszkańców miasta.

W województwie wielkopolskim funkcjonuje już 55 sklepów sieci Polomarket, a w samym Lesznie już 4. - Regularnie wzmacniamy pozycję w tym regionie, optymalizując sieć sprzedaży, m.in. poprzez tworzenie nowych placówek i modernizowanie tych o starszym standardzie - mówi Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w Polomarkecie.

Podkreśla, że leszczyński sklep wyróżnia się dobrą lokalizacją  - sąsiaduje bowiem z nowymi osiedlami mieszkalnymi i jednocześnie mieści się blisko jednej z głównych dróg wjazdowych do miasta. Placówka znajduje się w budynku wolnostojącym, w pełni przystosowanym do osób niepełnosprawnych. Obok niego jest parking, mieszczący ponad 50 samochodów.

Sklep jest zgodny z obecnym systemem identyfikacji wizualnej Polomarketu, zastosowano też w nim nowoczesne systemy chłodząco-grzewcze pozwalające na korzystanie z energii odnawialnej.

W Polomarkecie prowadzona jest sprzedaż szerokiej gamy produktów żywnościowych i przemysłowych, w tym artykuły świeże: owoce i warzywa, mięsa i wędliny podawane z tradycyjnej lady, pieczywo i ciasta, nabiał oraz produkty marek własnych.

Uroczyste otwarcie sklepu planowane jest na godzinę 8 w piątek 16 lutego. Tego dnia dla klientów przygotowano  atrakcje, m.in. słodkie upominki, degustacje wędlin i hot-dogów oraz konkurs „Oszacuj, ile mam w środku!”. Zadanie konkursowe polegać będzie na odgadnięciu łącznej wartości produktów wyeksponowanych w przezroczystej urnie na terenie sklepu. Swoją propozycję odpowiedzi może zgłosić każda osoba pełnoletnia, która 16 lutego zrobi w nowo otwartym leszczyńskim Polomarkecie zakupy za minimum 20 zł. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone o godz. 15. Nagrody, czyli bony zakupowe o wartości 500, 100 i 50 złotych, otrzyma 21 osób, które poda najbardziej zbliżoną łączną wartość produktów znajdujących się w urnie.

Ponadto klienci, którzy w dniu otwarcia wykażą się wiedzą o Polomarkecie, zostaną nagrodzeni paczkami ze słodyczami. Sklep będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 6:15-21:00, natomiast w niedzielę od 8:30 do 20.

Polomarket to polska sieci supermarketów, budowana od 1997 r. Dziś zrzesza ponad 280 placówek na terenie całej Polski.

Katarzyna Pierzchała 2561 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }