Pokaż, jak uwielbiasz!

Walentynkowy konkurs na Uwielbiam.pl.

W konkursie można wziąć udział po rejestracji na Uwielbiam.pl.

Wystarczy przygotować dla wyjątkowej osoby coś pysznego (wykorzystując przy tym dowolny z produktów marek DecoMorreno, Lubella, Łowicz, Kotlin, Krakus). Następnie – uwiecznić to na zdjęciu i przesłać je wraz z przepisem jako zgłoszenie konkursowe.

Interpretacja tematu zależy od uczestnika. Można przygotować romantyczną kolację dla dwojga, ulubione przekąski dla dzieci, pyszne domowe ciasto czy rodzinny obiad, albo lunch dla najlepszego przyjaciela. Możliwości jest wiele, a atrakcyjne nagrody czekają!

Dla trójki najlepszych – profesjonalny blender i kosz z produktami, a dla kolejnych siedmiu osób – nagrody dodatkowe w postaci zestawów produktowych.

Konkurs trwa do 25 lutego. szczegóły na https://uwielbiam.pl/konkursy/walentynki.

Joanna Hamdan 8314 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }