Żabka bezglutenowo

14 lutego w ofercie sieci znalazły się bezglutenowe Mini Serca Brownie.

To odpowiedź na rosnące zainteresowanie konsumentów ofertą produktów przeznaczonych dla osób z nietolerancją glutenu. Smakołyk został wyprodukowany na wyłączność dla sieci Żabka przez markę Incola.  

- Jako firma promująca zdrowe żywienie i oferująca najwyższej jakości produkty gluten-free, pragniemy trafiać do szerokiego grona odbiorców. Współpraca z siecią ponad 4900 sklepów Żabka, będących zawsze w pobliżu, dostosowanych do trybu życia osób zabieganych, poszukujących szybkich, zdrowych przekąsek, pozwala nam wyjść naprzeciw potrzebom współczesnych Klientów i w tak miłym, jak Walentynki dniu, zapewnić im słodką przekąskę – komentuje Anna Kalita właściciel polskiej marki Incola.

Bezglutenowe serca o smaku kakaowym są odpowiednio oznaczone znakiem przekreślonego kłosa i uzupełniają obecną ofertę produktów bezglutenowych, dostępnych w sieci sklepów Żabka. Serca są dostępne do kupienia pojedynczo (50 g) lub w kartoniku po 9 sztuk (450 g).

Joanna Hamdan 8314 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }