W czwartek otwarcie aż trzech sklepów Lidl

15 lutego o godz. 7 w Warszawie przy ul. Płochocińskiej 202 ruszy 31. sklep sieci Lidl w stolicy. Tego samego dnia zacznie działalność drugi Lidl w Inowrocławiu, tym razem przy ul. prymasa Józefa Glempa 2 oraz pierwszy w Kozienicach - przy ul. Warszawskiej 61 A.

Na pierwszych klientów w dniu otwarcia sklepów będą czekać książki „Rodzinna Kuchnia Lidla”! W nowych sklepach kupujący będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: w ramach „Chrupiące z Pieca” – chleby niezawierające konserwantów oraz bułki, wędliny „Pikok”, mięso „Świeża Porcja” lub „Rzeźnik”, produkty eko czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów, jak i  mniejszych, lokalnych dostawców. W  asortymencie sklepów będzie też ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.

W nowych placówkach klienci znajdą ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się  średnio trzy razy w  tygodniu. W okresie od czwartku 15 lutego do niedzieli 25 lutego wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

Z okazji otwarcia sklepów zorganizowane zostaną atrakcje dla dzieci, w tym rozdawanie balonów. Dodatkowo pierwsi klienci będą mogli poczęstować się aromatyczną kawą serwowaną przez baristów, a także croissantami.

Nowy sklep sieci Lidl w Warszawie ma powierzchnię sali sprzedaży ok. 1,4 tys. mkw. Do jego obsługi zatrudnionych zostało blisko 30 osób. Dla zmotoryzowanych klientów jest ponad 60 miejsc parkingowych. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 7-22, a w niedzielę od 9 do 21.

Z kolei Lidl w Inowrocławiu jest trochę mniejszy - ma powierzchnię sali sprzedaży ok. 1,3 tys. mkw. Zatrudnia ponad 20 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 7-21, a w niedzielę od 8 do 20. Dysponuje ponad 160 miejscami parkingowymi.

Natomiast Lidl w Kozienicach ma powierzchnię sali sprzedaży ok. 1,35 tys. mkw. Pracować tu będzie ok. 25 osób - od poniedziałku do soboty w godzinach 7-21, a w niedzielę od 9 do 18. Na zmotoryzowanych klientów czeka 114 miejsc parkingowych.

W nowych sklepach wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych i energooszczędne oświetlenie LED.

Według wyliczeń handelextra.pl po czwartkowych otwarciach Lidl będzie miał 639 placówek w Polsce.

Katarzyna Pierzchała 2554 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }