Spar wchodzi do Quick Parku w Mysłowicach

Pod koniec lutego nowy supermarket Spar ruszy w galerii Quick Park w Mysłowicach. Zajmie 1193 mkw. GLA.

Na zdjęciu: Spar w Quick Parku w Oławie

– Na bazie rozwoju Spar Polska i sukcesu supermarketu w Quick Park Oława otwartego w grudniu 2017 r. widzimy, że sieć potrafi wpasować się w potrzeby i oczekiwania cenowe lokalnego rynku – mówi Marcin Andruszko, dyrektor ds. wynajmu Grupy Real2B. - Z pewnością nie inaczej będzie w przypadku Mysłowic. Jest to sieć doskonale rozwinięta, szczególnie w południowej Polsce – uważa.

Quick Park to pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Mysłowicach o powierzchni najmu 13 160 mkw.

Centrum handlowe oferuje parking na 400 samochodów, w którego bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się stacja benzynowa Orlen oraz jedyna w Mysłowicach restauracja sieci McDonald’s.

Spar Polska działa od 1996 r., a od 2010 r. należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju – Grupy Kapitałowej Bać-Pol, opartej w 100 proc. na polskim kapitale. Obecnie w kraju funkcjonuje ponad 250 punktów detalicznych w formatach Supermarket, Eurospar i Express. Na świecie Spar jest największą siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy marki funkcjonują w 44 krajach na czterech kontynentach. Ponad 13 tysięcy punktów obsługuje każdego dnia 12 mln klientów.

 

Katarzyna Pierzchała 2473 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }