Media Expert najemcą CH Auchan Kołbaskowo

Elektromarket jednej z największych sieci RTV/AGD w kraju zajął powierzchnię ok. 743 mkw.

Przedstawiciele sieci podkreślają, że elektromarket w Kołbaskowie jest efektem realizacji strategii umacniania jej pozycji w aglomeracji szczecińskiej.

W ofercie sklepu znajdują się produkty segmentu RTV i AGD, a także laptopy, tablety, smartfony oraz sprzęt fotograficzny.

W placówce można również odebrać sprzęt zakupiony poprzez sklep internetowy MediaExpert.pl, czy skorzystać z fachowej porady wyspecjalizowanych sprzedawców. Ponadto, sieć zapowiada liczne promocje oraz wygodne i bezpieczne systemy ratalne.

Elektromarkety Media Expert znajdują się również w trzech innych Centrach Handlowych Auchan – w Gdańsku, Krasnem koło Rzeszowa oraz w Galerii Łomianki. Za komercjalizację Centrów Handlowych Auchan odpowiada Immochan Polska.

Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo mieści się przy ul. Ustowo 45 w Szczecinie. Obiekt działa od 2008 r.

 

Joanna Hamdan 8059 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }