"Mleczne urodziny kota Mleczysława"

Pod takim hasłem rusza pierwszy konkurs organizowany w ramach programu "Mamy kota na punkcie mleka".

Wszystkie szkoły, które przystąpiły do programu lub zadeklarowały kontynuację udziału w programie w tym roku, już od 12 lutego mogą nadsyłać swoje prace konkursowe.

Uczestnictwo w konkursie polega na stworzeniu przez klasę scenariusza mlecznych urodzin kota Mleczysława, w którym mleko lub produkty mleczne odgrywają główną rolę. Do scenariusza należy dodać kilkunastosekundowy filmik własnego autorstwa.

W konkursie oceniana będzie kreatywność scenariusza, w tym jego oryginalność, promocja spożycia mleka i jakość wykonania.

Prace należy wysłać za pośrednictwem szkoły na adres: kampania@izbamleka.pl, w tytule wiadomości wpisując: "Mleczne urodziny kota Mleczysława".

Zgłoszenia przyjmowane są od 12 lutego do 8 marca. Na zwycięzców czekają nagrody.

Szczegóły na www.kochammleko.pl.

Joanna Hamdan 8059 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }