Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Smakuj Warszawę dzielnicami z Królewskim

Marka z portfolio Grupy Żywiec wypuściła na rynek limitowaną kolekcję opakowań z piktogramami przedstawiającymi lokalne symbole stolicy.

Dzielnicowa kolekcja została poszerzona o 18 wzorów butelek Królewskiego Jasne Pełne. Nowe kreacje opakowań to oryginalne, graficzne interpretacje miejsc i symboli warszawskich dzielnic – ursynowski Tor Służewiec, Aeroklub Warszawski na Bemowie, Las Bielański, latarnie gazowe na Mokotowie czy Filtry na Ochocie.

Do kampanii dołączyło także Królewskie Niefiltrowane – piwo inspirowane klimatem dawnej Warszawy. Jest ono dostępne w opakowaniach dedykowanych 7 najstarszym dzielnicom, prezentujących historyczne miejsca – słynny mokotowski SAM, dworzec Warszawa Ochota czy Gazownię na Woli.

Kolekcja Królewskiego pojawiła się także na billboardach, o wyjątkowym charakterze miasta opowiada również mural przy stacji Metra Politechnika. Wszystkie działania spaja hasło "Smakuj Warszawę dzielnicami".

Ubiegłoroczna kolekcja dzielnicowych puszek Królewskiego Jasne Pełne cieszyła się znakomitym odbiorem i wielką popularnością wśród konsumentów.

Dzielnicowe etykiety zaprojektowało Wilk Studio. Kreację kampanii przygotowała agencja Just, działania w kanale digital prowadzi agencja Twin.digital collective, a za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom. Komunikację PR dla marki Królewskie prowadzi agencja Roots.

Joanna Hamdan 8102 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }