Costa Coffee w Warszawie

Nowy lokal sieci powstał na Bemowie.

Kawiarnia zlokalizowana na skrzyżowaniu ul. Radiowej i Powstańców Śląskich, to pierwszy lokal Costa Coffee
na Bemowie. Mieści się na parterze budynku i zajmuje powierzchnię 160 mkw.

W nowym lokalu goście mogą oglądać wielkoformatowa ilustrację autorstwa Agaty Wierzbickiej, której prace można podziwiać także w innych ostatnio otwartych kawiarniach Costa Coffee.

Dopełnieniem nowoczesnego stylu jest ledon "Kawa na Fali" nawiązujący do nazwy ul. Radiowej oraz grafiki kredowe, zaprojektowane przez absolwentki ASP – Igę Ścibek i Katarzynę Urbanek.

W kawiarni znajduje się kącik zabaw z zabawkami, grami oraz przestrzenią do malowania, a także wydzielone strefy, m.in. przestrzeń do pracy czy strefy do spotkań w gronie znajomych, jak i we dwoje. Na wiosnę zostaną także uruchomione dwa ogródki o łącznej powierzchni 20 mkw. Przy budynku jest także duży, bezpłatny parking.

Za wystrój nowego lokalu odpowiadają projektanci Costa Coffee współpracujący z młodymi polskimi artystami, m.in. z absolwentami Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Brytyjska sieć kawiarni jest największą tego typu firmą w Europie, wynika z zestawienia Lebensmittel Zeitung. Szyld Costa Coffee na koniec 2016 r. wisiał nad ponad 2,5 tys. placówek na Starym Kontynencie i był obecny w 14 krajach, w tym w Polsce.

Joanna Hamdan 8102 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }