Nestle Polska. Kaszotto Winiary

Dania z kaszą.

Marka Winiary rozszerzyła swoje portfolio o nowy segment dań z kaszą. W sprzedaży pojawiła się nowość - Kaszotto Winiary.

Nowy produkt to odpowiedź na nasilające się trendy żywieniowe. Pozwala przygotować pełne danie z kaszą w roli głównej, połączoną z idealnie przyprawionym sosem, bogatym w warzywa, grzyby lub sery, który trudno zrobić od podstaw samodzielnie w domu.

Kaszotto Winiary to pomysł na łatwe i szybkie w przygotowaniu danie jednogarnkowe w przystępnej cenie. Z jednego opakowania można przyrządzić aż 4 porcje zbilansowanego posiłku. Do produkcji nowych produktów użyto popularnych rodzajów kasz – jaglanej, pęczak i bulgur.

Nowość dostępna jest w 5 wariantach smakowych: cztery sery, buraczkowe, jarmuż i czosnek, borowikowe oraz cukinia i szpinak.

Joanna Hamdan 8059 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }