Trójkąt pizzy na ciepło w Żabce

Z okazji Światowego Dnia Pizzy w ofercie Żabki pojawiła się nowość - pizza trójkąta z salami pepperoni.

Serwowany na ciepło kawałek (156 g) z salami i serem mozzarella jest dostępny w cenie 4,99 zł lub w zestawie z napojem w cenie  5,99 zł.

Pizza to jedno z najpopularniejszych dań na świecie.

Teraz jej miłośnicy swoje ulubione danie będą mogli zjeść kiedy tylko będą mieć na to ochotę: w drodze do pracy, szkoły czy na spotkanie ze znajomymi. Każdy sklep sieci Żabka z ofertą gastronomiczną Żabka Café zaserwuje dla nich w ciągu trzech minut kawałek pizzy z salami i włoskim serem mozzarella z wybranym sosem lub ketchupem Heinz.

Jak tłumaczy operator sieci pomysł wprowadzenia pizzy na pojedyncze kawałki jest odpowiedzią na potrzeby klientów Żabki, którzy coraz częściej korzystają z szybkich przekąsek jako zaspokojenia głodu w toku załatwiania codziennych spraw. Pizza na ciepło uzupełniła obecną ofertę Żabka Café obejmującą hot dogi w sześciu wariantach (z parówką, kabanosem, chili oraz bekonem i serem, parówka xxl, kiełbaska z wołowina xxl), taquitos oraz L.A. Chicken.

Firma Żabka Polska jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka i supermarketów Freshmarket. W ciągu kilkunastu lat działalności na krajowym rynku, spółka zdobyła pozycję lidera tego segmentu sprzedaży.

O Międzynarodowym Dniu Pizzy piszemy tutaj:

https://handelextra.pl/artykuly/208145,9-lutego-miedzynarodowy-dzien-pizzy.

Katarzyna Pierzchała 2473 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }