Nowy wózek od Wanzla

Wanzl wprowadza na rynek nowy wózek sklepowy. FlexCart przeznaczony jest do marketów ogrodniczych i budowlanych.

Wózek cechuje się stabilną konstrukcją z płasko-owalnej rury z automatem na monety Promobox Plus L-Grip w standardzie. Na uchwycie jest również duża powierzchnia reklamowa.

FlexCart to przede wszystkim druciana platforma transportowa z zabezpieczeniami przed zsuwaniem się produktów. Delikatne artykuły można umieścić na wyciąganej półeczce lub pod platformą. FlexCart to również kosz na zakupy z zintegrowanym siedzeniem dla dziecka oraz opcjonalny koszyk GT40eco na małe artykuły z tyłu wózka.

Powierzchnia wózka jest ocynkowana i chromowana na wysoki połysk z warstwą ochronną lakieru z tworzywa sztucznego. Kółka są skrętne o średnicy 125 mm, z tylu seryjnie wyposażone w pierścienie odbojowe z tworzywa sztucznego.

Nośność nowego wózka wynosi 250 kg a pojemność kosza 115 litrów. Sam wózek waży 30 kg.

Katarzyna Pierzchała 2473 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }