Libero szykuje się do otwarcia

Wielkie otwarcie Centrum Handlowego Libero w Katowicach planowane jest na III kwartał tego roku.

Katowickie CH Libero jest już na ostatniej prostej. W budynku rozpoczęły się prace instalacyjne i wykończeniowe, do grona najemców systematycznie dołączają nowe marki.

- Libero jest bardzo wysoko oceniane przez najemców przede wszystkim za doskonałą lokalizację, świetną architekturę oraz funkcjonalne rozwiązania zastosowane w projekcie. Dzięki ich zaufaniu na kilka miesięcy przed otwarciem możemy pochwalić się praktycznie skompletowaną, bardzo dobrą, jakościową i różnorodną ofertą - mówi Tomasz Domoń, dyrektor regionalny ds. wynajmu w dziale centrów handlowych Echo Investment.

Jego zdaniem pod jednym dachem udało nam się zgromadzić nie tylko najbardziej rozpoznawalne marki modowe, ale również niespotykaną na Śląsku ofertę sportową, gastronomiczną i rozrywkową.

- Czas przed jesiennymi zakupami to doskonała pora na otwarcie Libero. Do tego czasu galeria będzie już w całości wynajęta, a sklepy z modą już na starcie będą mogły zaoferować nowe kolekcje – dodaje Marcin Materny, członek zarządu i dyrektor działu centrów handlowych Echo Investment.

Libero powstaje w Katowicach u zbiegu ulic Kościuszki i Kolejowej, gdzie w godzinach szczytu przejeżdża ponad 15 tys. pojazdów na godzinę. Już 90 proc. powierzchni jest wynajęte. Wśród najemców Libero znalazły się m.in. takie marki jak: Piotr i Paweł, Media Markt, Douglas, Rossmann, Empik, Pizza Hut, KFC, McDonalds, Starbucks, North Fish, Bon Apetito, Food&Ball i Sushi Kofuku.

Libero to również nowocześnie zaaranżowany, miejski plac z fontannami, amfiteatrem, sezonowym lodowiskiem, miejscami do wypoczynku, gier stacjonarnych i innych aktywności na świeżym powietrzu.

Deweloper CH Libero - Echo Investment - jest największym polskim deweloperem, który realizuje inwestycje w trzech sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowo-usługowym oraz biurowym. Od 1996 r. spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Firma zrealizowała już blisko 140 projektów o łącznej powierzchni prawie 1,400 mln mkw. w kilkudziesięciu miastach Polski. Od 2015 r. Echo Investment jest częścią grupy kapitałowej Griffin Real Estate - Oaktree - PIMCO.

Katarzyna Pierzchała 2473 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }