Biedronka podpowiada co kupić na walentynki

Z tej okazji sieć przygotowała specjalną ofertę, w której znalazły się zarówno pomysły na prezenty od serca, jak i akcesoria pomocne w stworzeniu romantycznego nastroju.

W sklepach Biedronka od 5 do 18 lutego lub do wyczerpania zapasów, w ramach oferty "Przygotuj się na Walentynki", można znaleźć wiele okolicznościowych produktów.

Wśród nich są między innymi: pościel i koce marki Smukee w walentynkowych wzorach, poduszki w kształcie serca, termofory w ubrankach, zdmuchiwane świece LED, balony z okolicznościowymi nadrukami, słomki z sercem dla dwojga czy okulary z oprawkami w kształcie serc.

Biedronka na prezent poleca także: koronkowe body i zestawy bielizny marki Tom & Rose, walentynkowe kubki termiczne i kubki z porcelany z zabawnymi napisami czy szklane wazony polskiej marki Krosno.

Wśród propozycji na podarunek dla najmłodszych znalazły się walentynkowe pluszaki marki Elefun Toys, pamiętniki z gumką czy notatniki "Szczypta miłości".

Walentynkową ofertę uzupełniają: płyty DVD z filmami, książkowe bestsellery oraz płyty CD z nastrojową muzyką.

W właścicielem Biedronki, liczącej ponad 2820 sklepów w ponad 1000 miejscowościach jest Jeronimo Martins Polska. Sieć obecna jest na polskim rynku od ponad 20 lat i współpracuje z ponad 600 polskimi partnerami handlowymi. Jeronimo Martins w naszym kraju zatrudnia ponad 65 tys. pracowników. Od 1995 r. Grupa zainwestowała w Polsce ponad 12 mld zł.

Joanna Hamdan 8059 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }