Payback Polska chce zdobyć 3 mln nowych użytkowników w 2018 r.

Program Payback, do którego przystąpiło już 9 mln konsumentów, zamierza w tym roku przyciągnąć 3 mln nowych użytkowników. Firma powiększyła też zarząd w Polsce.

Payback Polska poinformował, że od 1 lutego 2018 r. Marcin Pilarski objął w zarządzie stanowisko chief commercial officera.

– W 2018 r. planujemy pozyskać 3 miliony nowych użytkowników Programu Payback, co stawia przed nami szereg nowych możliwości. Z Marcinem na pokładzie chcemy przyśpieszyć rozwój Programu i poszerzyć bazę aktywnych użytkowników kart Payback – mówi Michał Pieprzny, CEO Payback Polska.

Chief commercial officer będzie odpowiadał za realizację strategii sprzedaży w kluczowych dla Programu segmentach rynku, a także rozwój biznesu zgodnie ze strategią wzrostu przychodów.

– Cieszę się, że dołączam do zespołu Payback w Polsce, i wierzę, że razem będziemy osiągać świetne wyniki na rynku o ogromnym potencjale rozwoju w obszarze angażowania klientów. Zamierzam kontynuować dostarczanie wyjątkowej wartości zarówno partnerom Programu z różnorodnych branż, jak również wielomilionowej i wciąż rosnącej grupie jego użytkowników w całym kraju – mówi Marcin Pilarski, CCO Payback Polska.

Przed dołączeniem do Payback Marcin Pilarski pracował dla Travelport, gdzie przez ostatnie dwa lata pełnił funkcję wiceprezesa ds. globalnego produktu i marketingu w linii biznesowej Agency Commerce. Był odpowiedzialny za tworzenie produktów, rozwiązań i usług dostępnych na 170 rynkach dla 68 tysięcy klientów Travelport, koncentrując się przede wszystkim na platformie rezerwacyjnej Smartpoint, aplikacji poprawiającej efektywność pracy Agency Effectiveness, aplikacji mobilnej oraz wykorzystywaniu danych analitycznych.

Wcześniej pełnił funkcję dyrektora zarządzającego na Europę Wschodnią, odpowiadając za operacje Travelport w 25 krajach regionu, w tym w Rosji i Polsce.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }