Krajalnica z powłokami ceramicznymi

Inoxxi wprowadza na rynek nową serię krajalnic R300 Cera. Dedykowane są podmiotom handlowym i gastronomicznym.

Najważniejsze cechy nowego urządzenia to m.in. zastosowanie powłok ceramicznych, które decydują o uniwersalnym zastosowaniu urządzenia (służy do krojenia wędlin i serów) oraz nowoczesny nóż trzeciej generacji ze stali węglowej ułatwiający krojenie.

– Wsłuchaliśmy się w głos naszych klientów i stworzyliśmy produkt, który wyróżnia niezawodność, kompaktowa budowa i łatwość czyszczenia – mówi Winicjusz Wojciechowski, dyrektor ds. sprzedaży w firmie Uniscale, która jest producentem i dystrybutorem urządzeń marki Inoxxi w Polsce. Jego zdaniem seria krajalnic Inoxxi R300 Cera znacznie odbiega od oferty konkurencji i zapewnia najlepszy na rynku stosunek jakości do ceny.

- Jesteśmy przekonani, że szereg usprawnień technologicznych w połączeniu z cały czas bardzo atrakcyjną ceną nowej serii, zostaną dobrze przyjęte przez rynek, przez co będzie to nasz flagowy produkt – uważa Wojciechowski.

Według producenta budowa krajalnicy i stosunkowo niewielka konstrukcja zapewnia maksimum wydajności na możliwie małej powierzchni roboczej. Największą wartością dodaną nowej krajalnicy jest jednak zastosowanie nowoczesnych powłok ceramicznych, które znacznie wpłynęły na trwałość produktu. Dzięki nim gładka powierzchnia elementów urządzenia, z którymi ma styczność krojony produkt zapobiega przywieraniu krojonych plastrów do powierzchni, co przekłada się na płynną pracę, zwiększenie szybkości krojenia oraz łatwość czyszczenia.

Krajalnice Inoxxi z serii R300 Cera są zaliczane do jednych z najciszej pracujących urządzeń obecnie dostępnych na rynku. – Wiemy jak hałas negatywnie wpływa na wydajność pracy, stąd staraliśmy się dopracować wszystkie części produktu tak, aby emisja hałasu była na możliwie najniższym poziomie – tłumaczy Winicjusz Wojciechowski.

Dodaje przy tym, że krajalnice są wyposażone w specjalnie wyprofilowany nóż trzeciej generacji ze stali węglowej, którą cechują lepsze parametry krojenia oraz większa trwałość niż tradycyjne noże ze stali nierdzewnej. - Z kolei dzięki swobodnemu dostępowi do noża z każdej strony konserwacja i czyszczenie krajalnic jest równie łatwe i przyjemne – dodaje.

Nowe krajalnice zostały m.in. wyposażone w specjalne podświetlane przyciski włączania i wyłączania, które są bardzo dobrze widoczne nawet przy słabym oświetleniu. Dzięki czemu każdy pracownik będzie mógł szybko wyłączyć urządzenie na wypadek awarii. urządzenia są również wyposażone w ostrzałkę umożliwiającą łatwe ostrzenie noża z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa.

Przykładowe parametry techniczne produktu: średnica noża: 300 mm (nóż trzeciej generacji), ceramiczne powłoki, silnik 250 W, maksymalne wymiary krojonego produktu: 200x220 mm (prostokąt); 200 mm (średnica), grubość plastra: 0 – 13 mm. Wymiary krajalnicy to: szer. 450 mm, dł. – 500 mm, wys. – 390 mm, waga 20 kg.

Uniscale jest dostawcą dedykowanych rozwiązań dla sieci handlu detalicznego, przemysłu spożywczego i branży HoReCa. Innym obszarem działalności spółki są kompleksowe usługi serwisowe urządzeń różnych producentów w placówkach handlowych na terenie całego kraju.

Katarzyna Pierzchała 2489 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }