Kosmetyki Naturativ wchodzą do aptek

To początek poszerzania kanałów dystrybucji marki, która do tej pory przede wszystkim opierała sprzedaż na kanale e-commerce.

Polskie certyfikowane kosmetyki naturalne marki Naturativ od stycznia są dostępne w wybranych aptekach Dr. Max, Melissa, Kwiaty Polne, Corax czy Farmed.

- Oferujemy wegańskie, hipoalergiczne kosmetyki o wysokiej skuteczności - przekonuje Magda Hajduk, prezes Naturativ. - Wybieramy najlepsze naturalne składniki. W tej chwili stosujemy ich w produkcji już prawie 300, wszystkie pochodzą z certyfikowanych, sprawdzonych źródeł. Mamy w ofercie m.in. linię kosmetyków przeznaczoną dla dzieci oraz linię hipoalergiczną do kompleksowej pielęgnacji ciała. Apteki są więc naturalnym kanałem dystrybucji naszych produktów. Wiemy, że osoby świadome, które czytają etykiety, selektywnie podchodzą do wyboru kosmetyków pielęgnacyjnych, często podejmują decyzję o zakupie danego kosmetyku właśnie w aptekach. Bo to kanał, który budzi ich zaufanie. Wychodzimy więc naprzeciw potrzebom naszych potencjalnych klientów – mówi Magda Hajduk.

W pierwszym etapie Naturativ do aptek wprowadził naturalne linie produktów do hipoalergicznej pielęgnacji ciała, wyspecjalizowane kosmetyki odpowiadające na różne potrzeby cery oraz kosmetyki dla dzieci, możliwe do stosowania od pierwszych dni życia. Firma planuje już poszerzenie swojej oferty zgodnie ze wzrastającymi potrzebami klientów aptek. W realizacji są też wejścia do kolejnych placówek aptecznych w całej Polsce.

Joanna Hamdan 8059 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }