Już 200 produktów marek własnych w Makro

Sieć hurtowni Makro wprowadziła 200 produktów nowych marek własnych dedykowanych specjalistom w gastronomii: Makro Chef i Makro Professional.

Do końca 2018 r. w ofercie pojawi się jeszcze kilkaset innych produktów tych marek oraz dodatkowo kilkanaście indeksów firmowanych najnowszą marką sieci – Makro Premium. Pierwsze produkty tej marki pojawią się w sprzedaży jeszcze w lutym. - W jej asortymencie znajdą się produkty spożywcze z wpisaną w proces ich powstawania regionalną nutą lub wieloletnią tradycją. Makro Premium będzie zachęcać do nieustannego eksperymentowania w kuchni, nie tylko tej profesjonalnej, branżowej, ale także w domowym zaciszu – szczególnie wśród amatorów gotowania – wyjaśnia Sławomir Leszczyński. kierownik działu marki własnej w Makro Polska.

I podkreśla, że do współtworzenia nowych marek własnych Makro zapraszamy firmy renomowane, krajowe i międzynarodowe, uznawane za ekspertów w danej dziedzinie i liderów w swoich segmentach.

Marka Makro Chef obejmuje takie pozycje, jak ryże, kasze, owoce w żelu, cięte zioła, kiełki, sery, sosy, sałatki, kiełbasy, miody czy pomidory suszone.

Makro Professional to natomiast środki czystości, narzędzia i akcesoria kuchenne. To marka dla wymagających, testowana w najtrudniejszych warunkach laboratoryjnych oraz podczas rzeczywistej pracy w kuchniach w centrach rozwojowych Grupy Metro w Azji i Europie Zachodniej. Na klientów czekają obecnie m.in.: płyny do mycia i dezynfekcji, czyściwa, dozowniki oraz noże do warzyw, dzielenia mięsa czy filetowania.

Do końca 2018 r. w ofercie marek własnych Makro Chef, Makro Professional i Makro Premium znajdzie się łącznie ponad 800 produktów.

Ilona Mrozowska 2930 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }