E-perfumeria stacjonarnie

Notino, największa internetowa perfumeria w Europie Środkowo-Wschodniej, otworzyła swój pierwszy stacjonarny lokal w galerii handlowej w Polsce.

Klienci Posnanii mogą teraz wybierać spośród ponad 55 000 produktów najbardziej renomowanych producentów kosmetyków na świecie.

– Bardzo się cieszę, że do grona najemców Posnanii dołączył kolejny międzynarodowy brand. To pierwszy koncept tej marki w centrum handlowym – mówi Marzena Hengenius, associate director Apsys Polska (firma odpowiedzialna jest za komercjalizację Posnanii).

Notino to lider rynku kosmetycznego. Produkty marki można kupić w osiemnastu krajach, m.in.: Wielkiej Brytanii, Niemczech, Hiszpanii czy Francji. W ofercie ma szeroki wybór perfum, kosmetyków do makijażu i pielęgnacji ciała, a także akcesoria i sprzęt do stylizacji włosów.

– Oferta marki wpisuje się w nasz unikalny tenant-mix – mówi Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii. – Jestem przekonany, że obecność Notino umocni Posnanię na pozycji lidera w kategorii produktów dla zdrowia i urody – dodaje.

Lokal znajduje się w Rotundzie Posnanii, na poziomie +1.

Ilona Mrozowska 2930 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }