Posnania zaprasza na skate ferie

Od 12 do 25 lutego w poznańskim centrum handlowych zagoszczą deskorolki, wrotki, rolki, longboard, fishboardy i trickboardy.

Posnania zachęca mieszkańców miasta do spędzenia ferii na sportowo. Z tej okazji przygotowała specjalną ofertę dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat.

- Przez całe dwa tygodnie ferii, pod okiem trenerów będzie można poznać podstawy jazdy na deskorolkach, podwyższyć poziom zdobytych już umiejętności czy spróbować swoich sił na torze przeszkód. Wszystkie zajęcia i wypożyczenie sprzętu będzie bezpłatne – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii.

Na trzecim poziomie parkingu (wejście od strony New Yorker’a i iPerfumy.pl) przygotowane zostanie sześć stref zabawy, w których będzie można skorzystać z porad instruktorów i poznać podstawy jazdy na różnych rodzajach deskorolek i hulajnodze. Dodatkowym udogodnieniem będzie Chillout Zone – miejsce odpoczynku, wyposażone w pufy, nagłośnienie i szafki do pozostawienia rzeczy. Dodatkową atrakcją strefy będą Fingerboardy – miniaturowe deskorolki. Pod okiem trenerów będzie można nauczyć się podstawowych tricków takich jak: ollie, kick flip, pop showit czy verial kick flip.

Udział w warsztatach i wypożyczenie sprzętu jest bezpłatne. Aby wziąć udział w zajęciach konieczne są zapisy, które przyjmowane są pod numerem telefonu 533 580 033.

Joanna Hamdan 13675 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.