Biedronka rozwija ofertę dla psów i kotów

Od 1 lutego w sklepach sieci dostępne są karmy mokre i suche dla zwierząt marek własnych Activ Pet i Kitty w nowych opakowaniach.

Karmy marek własnych Activ Pet dla psów oraz Kitty dla kotów znajdują się w stałym asortymencie sieci Biedronka. Produkty te mogą stanowić podstawę zbilansowanej diety pupila, zwłaszcza, że większość została wzbogacona witaminami i minerałami.

Wśród produktów marki Kitty dostępne są: karma sucha 2 kg w dwóch wariantach smakowych z kurczakiem i warzywami oraz z wołowiną; karma w puszce 415 g (z kurczakiem i warzywami, łososiem i pstrągiem, wołowiną i wątróbką) oraz karma w saszetkach (z wołowiną, kurczakiem, indykiem i cielęciną, z łososiem i kurczakiem). W ofercie jest również żwirek silikonowy dla kotów oraz saszetki dla kotów po sterylizacji – Kitty Sterile.

Dla psów sieć oferuje karmę suchą marki Activ Pet 3 kg (z wołowiną i drobiem oraz z kurczakiem i warzywami) i karmy mokre – właściciele dużych psów mogą wybrać większe puszki o wadze 415 g (z kurczakiem w galaretce, z kurczakiem i jagnięciną w sosie, z wołowina w galaretce) czy baton/kiełbasę o wadze 450 g (z wołowiną lub z drobiem). Właściciele mniejszych czworonogów mogą kupić karmy mokre w opakowaniach 300 g (z kurczakiem i wątróbką oraz z wołowiną i kurczakiem). W ofercie Biedronki jest także smakołyk dentystyczny – Dental Sticks Activ Pet.

Dodatkowo w ramach oferty "Chwila dla pupila", od 8 do 21 lutego lub do wyczerpania zapasów, w sklepach sieci dostępne będą akcesoria dla zwierząt oraz ubranka dla psów.

Oferta komunikowana będzie za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej http://www.biedronka.pl/pl/dlapupila, profilu FB, kampanii display oraz sekcji partnerskich na portalach poświęconych miłośnikom zwierząt, a także w sklepach za pomocą flag oraz folderów.

Joanna Hamdan 13061 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.