Importer piwa z nowym magazynem

BevGroup, importer i wyłączny dystrybutor globalnych marek piwa, wynajął 3100 mkw. powierzchni w parku magazynowym Hillwood Marki.

BevGroup ma w portfolio takie maki piwa, jak m.in.: Miller, Warsteiner, Krombacher i Bitburger oraz polskich browarów rzemieślniczych. Firma działa na terenie całego kraju, współpracuje przede wszystkim z największymi sieciami handlowymi, typu: Lidl, Auchan, Carrefour, Intermarche, Netto czy hurtownie Makro.

- Z uwagi na chęć utrzymania aktualnej kadry, w procesie wyboru magazynu kluczowa była bliskość nowego obiektu w stosunku do dotychczasowej lokalizacji w Legionowie – mówi Karolina Klepka, konsultant w dziale powierzchni magazynowych i przemysłowych w Savills, firmie, która reprezentowała BevGroup w transakcji najmu. 

Na wynajętą powierzchnię składać się będzie ponad 3100 mkw. powierzchni magazynowej oraz powierzchni biurowo-socjalnej. Oznacza to ponad dwukrotny wzrost w stosunku do dotychczas wynajmowanej powierzchni. Najemca rozpocznie działalność w nowym obiekcie w pierwszym kwartale 2018 r.

Hillwood Marki to park magazynowy położony w Markach na północno-wschodnich obrzeżach Warszawy. Lokalizacja znajduje się blisko trasy S8, w tym nowej obwodnicy Marek, zapewniającej dogodny transport na trasie Wrocław - Białystok. Docelowo park będzie się składać z trzech budynków o łącznej powierzchni 88 200 mkw. Największa z planowanych hal o powierzchni 38 500 mkw. oraz druga o wielkości 29 000 mkw., obecnie są już w budowie. Właścicielem i deweloperem parku jest firma Hillwood.

 

Ilona Mrozowska 2930 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }