Jysk w Katowicach

25 stycznia nowy salon skandynawskiej sieci o powierzchni 957 mkw. ruszy w Centrum Handlowym 3 Stawy.

To już trzeci sklep Jysk w stolicy województwa śląskiego. Z okazji otwarcia nowego salonu sieć przygotowała atrakcje - warsztaty – jak w kilku prostych krokach udekorować swoje wnętrze - odbędą się w sobotę 27 stycznia o godzinie 14:00.

Autorki bloga Sistersabout Marcelina i Ewelina podpowiedzą jak w prosty sposób udekorować swoje mieszkanie w skandynawskim stylu i zgodnie z filozofią hygge. 

Pierwszy sklep Jysk działa w naszym kraju od 2000 r. Dziś placówek pod tym szyldem jest 210 w 157 miastach. Firma ma także centrum dystrybucyjne w Radomsku. Jysk planuje w naszym kraju dalszą ekspansję. W najbliższych latach sieć planuje uruchomić 100 nowych placówek. Cała Grupa Jysk w 2017 r. osiągnęła wynik sprzedaży w wysokości 3,357 mld euro i zysk EBIT - 444 mln euro.

Z kolei CH 3 Stawy powstało w 1999 r. jako jedno z pierwszych centrów handlowych na śląskim. Ofertę centrum stanowi hipermarket Auchan oraz galeria handlowa z punktami handlowo-usługowymi. Na odwiedzających czekają również kawiarnie i restauracje.

Joanna Hamdan 13233 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.