Centra Handlowe Auchan zbierają książki

Należące do Immochan Polska obiekty po raz szósty biorą udział w akcji pod hasłem "Cyrkuluj książeczko".

Kampania CSR ma na celu zbiórkę książek dla dzieci przebywających w opiekuńczych domach dziecka oraz szpitalnych oddziałach.

W bieżącej edycji akcji charytatywnej „Cyrkuluj książeczko” biorą udział Centra Handlowe Auchan: Bydgoszcz, Gdańsk, Piaseczno, Płock, Kołbaskowo, Krasne, Hetmańska, Swadzim, Komorniki oraz Port Rumia Centrum Handlowe Auchan i Park Handlowy Auchan Bielany. Od końca ubiegłego roku klienci mogą oddawać  niepotrzebne egzemplarze książek, bajek, zbiorów wierszy czy albumów do specjalnych, oznakowanych pojemników na terenie centrów.

Zebrane egzemplarze podczas ogólnopolskiej zbiórki książek co roku są przekazywane wybranym oddziałom dziecięcym szpitali, opiekuńczym domom dziecka, pogotowiu opiekuńczemu, szkołom podstawowym, w tym szkołom specjalnym. Część trafia także do lokalnych publicznych bibliotek. W poprzednich edycjach akcji w Centrach Handlowych Auchan zebrano 36 tys.  egzemplarzy.

Zbiórka w ramach akcji „Cyrkuluj książeczko” potrwa do końca stycznia. Organizatorem wydarzenia są Centra Handlowe Auchan oraz Fundacja „Już Pomagam”.

Immochan Polska działa jako właściciel, inwestor, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 13 krajach na świecie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie ma 24 centra handlowe, Jest również wyłącznym komercjalizatorem 16 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan. Immochan Polska rozwija także działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe, biura, infrastruktura, turystyka i rekreacja. 

Joanna Hamdan 8102 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }