Papa John’s wchodzi do Polski

Sieć restauracji swój pierwszy lokal otworzyła w centrum Warszawy 15 grudnia 2017 r.

Papa John's International, Inc. kontynuuje ekspansję na nowe rynki i otwiera pierwszą restaurację Papa John’s w Polsce. Lokal pierwszych gości powitał 15 grudnia 2017 r.

Spółka PJ Western podpisała umowę, zgodnie z którą w naszym kraju uruchomione zostaną 23 restauracje.

- Cieszymy się na wprowadzenie marki pizzy Papa John’s na polski rynek. Wkrótce nowe lokale otworzymy też w Kirgistanie i Kazachstanie. Wierzymy, że nasze zamiłowanie do jakości i najlepszych składników zostanie dobrze przyjęte w Polsce, a nasi nowi klienci będą mogli cieszyć się lepszym smakiem pizzy - powiedział Christopher Wynne, współwłaściciel i dyrektor generalny PJ Western.

Obecnie Spółka Papa John’s International poszukuje franczyzobiorców w Paryżu oraz na rynkach belgijskim i duńskim.

Spółka Papa John’s International, Inc. z siedzibą w Louisville w stanie Kentucky to trzecia co do wielkości firma na świecie zajmująca się sprzedażą pizzy na dowóz i wynos. Obecnie PJ Western prowadzi 114 restauracje Papa John’s w Rosji i na Białorusi i  planuje dalszą ekspansję na rynki Europy Wschodniej i Azji Środkowej. Aktualnie Spółka prowadzi restauracje w 45 krajach na całym świecie.

Joanna Hamdan 8314 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }