Hebe w Lublinie

To już trzecia drogeria sieci w tym mieście.

19 stycznia otwarta została najnowsza drogeria sieci Hebe – w Tarasach Zamkowych, przy Al. Unii Lubelskiej 2 w Lublinie. 

Z tej okazji sieć przygotowała dla klientów specjalne oferty, w tym promocję do 40 proc. na wszystkie produkty do pielęgnacji włosów. Akcja obowiązuje od 19 do 22 stycznia lub do wyczerpania zapasów. Dodatkowo klienci mogą zakupić wybrane artykuły w atrakcyjnych cenach. Oferta prezentowana jest w dedykowanej ulotce, z którą można zapoznać się m.in. na stronie www.hebe.pl.

Ponadto, każdy kto w dniu otwarcia drogerii Hebe w Tarasach Zamkowych w Lublinie założy kartę lojalnościową i zrobi zakupy za minimum 50 zł, otrzyma przy kasie bon o wartości 10 zł na kolejne zakupy. Bon będzie można zrealizować od 26 do 28 stycznia przy zakupach za minimum 20 zł.

W ofercie nowej drogerii znajduje się szeroka oferta kosmetyków oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. Gosh, P2, Bandi, Purederm, Nacomi, Benton, Halloween czy Desigual, a także kosmetyki dermo oraz profesjonalne, a także produkty do makijażu i akcesoriów, m.in. pod marka własną Hebe Professional.

W Lublinie funkcjonują już dwie inne drogerie Hebe: w Atrium Felicity przy Al. Wincentego Witosa 32 oraz w Galerii Orkana przy ul. Orkana 6.

Właścicielem rozwijanych w Polsce od 2011 r. drogerii Hebe jest Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja. Sieć Hebe liczy już ponad 150 placówek.

Joanna Hamdan 8102 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }