Hebe z promocją na kosmetyki do włosów

W najnowszym katalogu promocyjnym "Piękne włosy jak od fryzjera" Hebe przedstawia nowe trendy, sprawdzone triki, porady i mity dotyczące pielęgnacji włosów oraz opinie ekspertów czy porady stylistów.

Jednocześnie sieć Hebe proponuje atrakcyjne ceny na profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów dostępne w sieci drogerii.

W razie wątpliwości, które produkty będą najbardziej odpowiednie dla naszych włosów, konsultantki Hebe udzielą porady i pomogą wybrać odpowiedni kosmetyk.

Katalog obowiązuje w dniach 18 stycznia – 28 lutego.

Ponadto, każdy kto kupi profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów za minimum 30 zł otrzyma bon rabatowy o wartości 10 zł. Będzie można go zrealizować przy kolejnych zakupach za min. 20 zł w terminie od 18 stycznia do 15 marca.

Pełną ofertę oraz szczegóły promocji można znaleźć w ulotce promocyjnej, dostępnej w drogeriach oraz na stronie www.hebe.pl.

Joanna Hamdan 8059 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }