Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

"Brasil Shake: Baw się tańcem!"

Marka Ballantine’s Brasil (Wyborowa Pernod Ricard) zaprasza do roztańczonego konkursu.

Marka Ballantine’s Brasil, wspólnie z ambasadorkami: Olą Kot i Kashirą, zapraszają wszystkie roztańczone osoby do wspólnej zabawy tańcem, której efekty będzie można zobaczyć podczas karnawału w Rio de Janeiro.

W tym roku Ola Kot, dziennikarka i prezenterka Eska TV, zda relację z tego roztańczonego miejsca, a Katarzyna Stocka ‘Kashira’, polska tancerka brazylijskiej samby, zatańczy na sambodromie. Dodatkowo w Rio zaprezentuje wyjątkową choreografię zainspirowaną zgłoszeniami uczestników konkursu „Brasil Shake: Baw się tańcem”. Co zrobić, aby zobaczyć swoje ulubione, popisowe ruchy podczas największej imprezy karnawałowej na świecie? Zasady są proste.

W konkursie „Brasil Shake: Baw się tańcem!” udział może wziąć każdy. Od uczestników zbierane są pojedyncze kroki oraz gesty taneczne. Wystarczy wysłać swoją propozycję poprzez Facebooka, marki Ballantine’s Brasil oznaczając zgłoszenie odpowiednim hashtagiem #BrasilShake. Biorąc udział w konkursie każdy stoi przed szansą zdobycia nagród. Główną z nich jest wyjazd do Brazylii na karnawał w Rio.

Joanna Hamdan 8059 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }