Kaufland dba o higienę

W sklepach sieci pojawiły się urządzenia, dzięki którym klienci mogą zdezynfekować wózki do zakupów i zadbać o higienę dłoni.

Klienci sklepów Kaufland mogą korzystać z automatycznego dozownika płynu dezynfekującego lub chusteczki nawilżanej, którą można przetrzeć uchwyt wózka lub koszyka albo dłonie.

Stacje znajdują się przy automacie do przyjmowania butelek zwrotnych lub przy punkcie informacyjnym. Urządzenia są już dostępne w niemal wszystkich, obecnie w 204 z 206 sklepach sieci działających w Polsce. Docelowo będzie można korzystać z nich w każdym markecie Kaufland.

Kaufland to międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. W całej Europie Kaufland liczy około 1200 sklepów i zatrudnia ponad 150 tys. pracowników. W Polsce pierwszy sklep sieci został otwarty w 2001 roku. Dziś jest ich już ponad 200. Kaufland i Lidl należą do Grupy Schwarz, największego detalisty w Europie.

Joanna Hamdan 8059 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }