Auchan Bydgoszcz przechodzi remodeling

Zarządzane przez Immochan Polska centrum handlowe na wiosnę zaprezentuje się w nowej odsłonie.

W ramach prowadzonych prac remontowych we wnętrzu galerii handlowej powstaną nowe strefy relaksu.

Z myślą o rodzinach odwiedzających centrum z dziećmi powstanie nowy pokój rodzica z dzieckiem, bezpłatny plac zabaw dla dzieci, a w toaletach zostaną wydzielone specjalne kabiny dla dzieci, z niższymi sanitariatami.

W wyniku remodelingu zmieni się również aranżacja strefy restauracyjnej, łazienek, przestrzeni do pracy wspólnej oraz przedsionków.

Wszystkie nowe elementy małej architektury, które pojawią się we wnętrzu, a także jego wykończenie będą wykorzystywały motywy natury oraz geometryczne formy, a także żywe kolory.

- Chcemy dbać nie tylko o różnorodną ofertę handlową naszego centrum, lecz również estetykę miejsca i jego nowoczesność. Zależy nam, żeby obiekt był atrakcyjny, wygodny i przede wszystkim przyjazny. Po zakończeniu prac remontowych, które potrwają do końca marca, nasi klienci mogą spodziewać się wielu niespodzianek – mówi Monika Brandeburg, menedżer Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz.

Prace będą wykonywane głównie w nocy, nie ingerując w funkcjonowanie galerii. Przez cały czas remontu klienci będą mogli robić zakupy w butikach galerii i hipermarkecie Auchan. Ich zakończenie planowane jest na koniec marca.

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz to prawie 50 sklepów, punktów usługowych i restauracji. Galeria mieści się przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy i jest czynna 7 dni w tygodniu. Ofertę obiektu uzupełnia hipermarket i stacja benzynowa Auchan, Leroy Merlin oraz Decathlon. Centrum Handlowe ma parking na prawie 2100 miejsc, w tym 40 dla osób niepełnosprawnych, a także bezpłatny plac zabaw dla dzieci.. Kompleks został otwarty w listopadzie 2001 roku i jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Joanna Hamdan 8059 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }