Colliers ma nowego dyrektora

Agnieszka Krzekotowska objęła stanowisko dyrektora działów zarządzania nieruchomościami oraz asset management w Colliers International.

Jest to międzynarodowa firma doradcza działającej w obszarze nieruchomości komercyjnych.

Agnieszka Krzekotowska będzie odpowiedzialna za zarządzanie ponad 60-osobowym zespołem oraz nadzór nad zarządzanym przez Colliers portfelem nieruchomości w Warszawie i sześciu miastach regionalnych w Polsce.

Do obowiązków nowej dyrektor będzie również należał dalszy rozwój biznesu w obszarze zarządzania nieruchomościami, w tym pozyskiwanie nowych projektów oraz poszukiwanie technologii i rozwiązań poszerzających dotychczasową ofertę firmy.

Agnieszka Krzekotowska pracuje w Colliers od 2009 r., od początku w dziale zarządzania nieruchomościami. W ostatnim czasie zajmowała stanowiska dyrektora odpowiedzialnego za relacje z klientami, a wcześniej zarządcy nieruchomości. Ma ponad 12-letnie doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych, potwierdzone współpracą z największymi funduszami operującymi na rynku polskim, takimi, jak: Triuva, Union Investment, Tristan Capital Partners, czy Allianz. Od 2015 r. jest członkiem prestiżowej organizacji Royal Institution for Chartered Surveyors (RICS).

Ilona Mrozowska 2930 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }