ISM: słodycze i przekąski w jednym miejscu

Międzynarodowe targi ISM odbędą się w Kolonii w dniach 28-31 stycznia.

Jak co roku pod koniec stycznia w Kolonii spotkają się producenci słodyczy i przekąsek z zainteresowanymi tymi produktami kupcami.  Organizatorzy targów zapowiadają, że ofertę przedstawi około 1600 wystawców z 60 krajów. Nie zabraknie nowości z kategorii słodyczy czekoladowych, ciastek, cukierków, a także snacków. Wśród wystawców będą zarówno międzynarodowi gracze, jak Guylian, Katjes, Lambertz, Loacker, The Lorenz Bahlsen Snackworld, Toms Confectionery, United Confectioners czy Zentis. Polskę będzie reprezentować ponad 60 firm, w tym m.in. Mokate, Lotte Wedel, Cilian, Wawel, Aksam, Tago, FC Kopernik,Terravita.

Ale organizatorzy targów stawiają też na średniej i małej wielkości producentów. Jak pokazały poprzednie edycje, to oni pokazują najwięcej innowacyjnych produktów i wyznaczają kierunki rozwoju branży słodyczy i przekąsek.

Choć targi kojarzą się głównie z produktami słodkimi, od 2015 r. producenci prezentują także batony owocowe i warzywne, przekąski śniadaniowe, mięsne, jerkies (przekąski z suszonego mięsa), batony wysokobiałkowe, przekąski z warzyw. A także frytki i specjały z orzechów. W części ekspozycji poświęconej przekąskowym nowościom (hala 5.2) wystawi się 35 producentów z 16 krajów.

Również od 2015 r. targi wzbogacono o ekspozycje kawy i systemów do jej parzenia (Forum kawy). To ukłon w stronę przeżywających boom kawiarni. Tu także prezentowane są sposoby parzenia herbaty, są też dostawcy kakao. 

Podczas tegorocznej edycji zadebiutuje własna platforma ISM przeznaczona start-upom - firmom, których histotia jest krótsza niż 5 lat. Wystawi się tu 14 firm. koncepcje.

Producenci zainteresowani nowoczesnymi urządzeniami i technologiami będą mogli śledzić je w przemysłowej części tagów - ProSweet Cologne.

Więcej informacji: www.ism-cologne.com , www.prosweets-cologne.com


 

 

Barbara Mikusińska 729 Artykuły

Współtwórczyni „Handlu”. Od początku jego istnienia, czyli od 1993 r., redaktor naczelna. Globtroterka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }